Contact Contact Price lists Price lists Valuation calculation Valuation calculation
Contact Contact
Account Account
Favourite Favourite
0
Shopping Cart
0
Shopping Cart
Price lists Price lists Valuation calculation Valuation calculation
Search
Contact Contact
Account Account
Shopping Cart Shopping Cart
0
Favourite Favourite
0

About company

OPOLTRUCK SP. z o.o

ul. Dębowa 7 Ochodze    

46-070 Komprachcice 

 

Opoltruck Sp. z o.o. powstała w 2006 roku, mając na celu dystrybucję części do pojazdów ciężarowych MAN, Mercedes, Scania, Iveco, Daf, Renault, Volvo na rynku lokalnym, zaopatrując odbiorców indywidualnych, warsztaty oraz przedsiębiorstwa transportowe głownie w marki OES oraz aftermarket. Obecnie obsługujemy firmy ze wszystkich kontynentów, wysyłając części do ciężarówek, naczep, autobusów, silników stacjonarnych i okrętowych oraz do maszyn budowlanych w najbardziej egzotyczne części świata.
Na dzień dzisiejszy Opoltruck Sp. z o.o. specjalizuje się w dystrybucji oryginalnych części zamiennych do ciężarówek i autobusów MAN, Mercedes, Scania, Iveco, Daf, Renault, Volvo, Setra, Neoplan, Irizar. W zakresie naszych dostaw znajdują się również części do lekkiego, średniego i ciężkiego zastosowania w silnikach morskich MAN, MTU, Scania, ZF Marine a także części do przemysłowych silników stacjonarnych MTU, Deutz, Perkins, Cummins. Materia, w której uważamy się za najbardziej konkurencyjni to oryginalne części OE MAN, Mercedes-Benz, Volvo, Scania, także oryginalne części OES Bosch, ZF, Delphi, Wabco, Knorr, Mahle, ZF.
Dzięki kreowaniu zdrowych partnerskich relacji ze wszystkimi naszymi klientami na dzień dzisiejszy możemy sobie pozwolić na współpracę z szerokim gronem klientów w ponad 50 krajach.
Obecnie nasza działalność to przede wszystkim sprzedaż hurtowa części zamiennych, do eksporterów, przedsiębiorstw posiadających kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt oddziałów oraz firm dystrybucyjnych części do pojazdów samochodowych głównie spoza polski.


Nasz wkład i starania zostały docenione w roku 2020. Firma Opoltruck Sp. z o.o została wyróżniona prestiżowym tytułem Gepard Biznesu 2019 roku Handlu Motoryzacyjnego przyznawanym przez polski Instytutu Europejskiego Biznesu. Nagroda ta jest przyznawana od 2006 roku a my jesteśmy dumni z tego, że nasza firma została wyróżniona co motywuje nas do jeszcze większego rozwoju na rynku motoryzacyjnym w handlu i dystrybucji części zamiennych do pojazdów ciężarowych w kraju i na świecie.


Jeśli chodzi o transport naszych części to współpracujemy ze światową czołówką przewoźników międzynarodowych : DHL, TNT, UPS, FEDEX, RABEN. Towar dostarczamy do każdego miejsca na świecie. Oprócz sprzedaży części samych w sobie, zajmujemy się też ich dostawą, tak żeby cały proces przebiegał najpłynniej jak to tylko możliwe, a nasi klienci byli pewni, że wszystko jest przeprowadzane optymalną drogą. Organizujemy lotnicze i drogowe transporty drzwi-do-drzwi oraz morskie dostawy EXW, CIF,CFR.
Obecna strona internetowa powstała również z myślą o otwarciu się na potrzeby klientów indywidualnych, którzy są zainteresowani współpracą z nami przy zakupie części zamiennych, zarówno z Polski jak i z zagranicy.
Warto podkreślić, że zależy nam na długofalowej współpracy i zacieśnianiu relacji z każdym klientem, na wysokiej jakości obsłudze oraz starannie dobranym asortymencie.


Jeśli zastanawiacie się, jakie części wybrać, napiszcie do nas info@opoltruck.pl . Odpowiemy na każde zapytanie. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.


Zapraszamy również do współpracy firmy, które są dostawcami części zamiennych z każdej branży motoryzacyjnej, rolniczej czy budowlanej, które również mogą zostać naszymi kontrahentami. Napisz do nas info@opoltruck.pl. Postaramy się odpowiedzieć na każdy email.